GW Summoners War

Summoners War Poland

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-11 19:22:41

cuniek2
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-15
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Dragon B10 team ~95% skuteczności.

Może komuś się przydać, podaję mój team na dragony:

1. Verdehile (Fire Vampire) Leader
2. Veromos (Dark Ifrit) - minimum 178 speed + bonus Verdehila  (przy 174 speed większość runów kończyła się śmiercią)
3. Ahman (Light Bearman)
4. Bella (Light Inugami)

5. Megan (Water Mystic Witch) tylko 5 gwiazdek

Pierwsze 4 postaci są niezbędne w tym teamie, Megan można kompletnie pominąć i szanse powodzenia będą praktycznie identyczne - ale walka z bossem znacznie się przedłuży.

Powodzenia [dblpt])

Offline

#2 2015-06-12 15:57:13

websterski
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-16
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Odp: Dragon B10 team ~95% skuteczności.

Ja jeszcze nie jestem na tym etapie ale dzięki za informację - na bank się przyda!

Poniżej kilka zauważonych użytecznych spostrzeżeń, a nóż może ktoś skorzysta

** W walkach na arenie czy walkach Guildii jeżeli wyjdziesz w trakcie rundy (zakończysz rundę) ocalisz monsterki, które jeszcze żyją - nie trzeba walczyć do końca. Tym sposobem możesz ponownie je użyć w nast. walce.

Z innych info (bardziej dla początkujących):

** Buffy z budynków, które kupujemy za glory punkty (punkty uzyskiwane za wygrywanie aren) działają zawsze i wszędzie, w każdej walce. Stąd bardzo warto je budować. W każdej walce możesz sprawdzić jakie w tym momencie Twoja drużyna posiada buffy poprzez kliknięcie w ikonę nakrętki (l.dolny róg) i dalej klik w 'Ally buff'. Zwykle są tam: buff leadera, buffy z budynków i ew.bonusy za seryjne wygranie aren.

** Leader buff działa tylko wtedy gdy po wybraniu podświetlony jest żółtą/złotą czcionką, jeżeli jest wyświetlony na biało nie zadziała w danej walce.


pozdr.
Webs.

Offline

#3 2015-10-20 22:12:06

Anxo
Gość
AndroidChrome 34.0.1847.76

Odp: Dragon B10 team ~95% skuteczności.

Mój team na smoki Bella 195 spd viol 20k hp , galleon 197 spd viol 22k hp chloe 206 Swift will 100 res 23k hp baretta 5* 17lvl hp 120 spd 80 acc . Sigma od frienda na ldr obojętnie jaka , w tym teamie główny dps  jest z synergii  galleon sigma robie na auto 5min

#4 2015-10-24 18:34:42

SirKiba1
Gość
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Dragon B10 team ~95% skuteczności.

a ja odkrylem swoj team. Od razu mowie że dziwny [dblpt]) 2x vermos, ahman, bella i michelle [dblpt]) Oba vermoski sciagaja DOTy i same je robia wiezyczkom. Jak padnie lewa wieza od ataku to smoczek ubije dana postac i wtedy wchodzi michelle i ozywia ja. Gdyby to byla michelle to na prawa wieze i tak daje rade dotami ja zatluc a 2 vermosy robia swoja ze czaski mi nie grozne. Gdyby i na prawej wiezy padl jeden z vermosow to i tak sklad vermos ahman i bella dokoncza dziela. Najgorzej jak w w\w sytuacji padnie ahman bo bella ma pelne rece (lapy) roboty ale tez daje rade. Co by nie mowic succes ratio oceniam na 99,99% bo jeszcze ani razu mnie nie ubil smoczek B10.

Minus to ze 2 vermosy trzeba miec ale jednego pozyczam ... niemniej jestem w trakcie robienia drugiego swojego vermosa abym nie byl od nikogo zalezny

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vultus - grateliferpg - affffffss - lakieryiris - viperiaotx